PRACA

PRACA

Poszukujemy nowej kreatywnej osoby do naszego Teamu 4 Active????

Mile widziani studenci, którzy będą odpowiedzialni za recepcję naszego klubu oraz obsługę klienta ????

Oferujemy:

????????umowę zlecenie,

????????prace w trybie zmianowym,

????????możliwość korzystania z usług naszego klubu,

????????szkolenia.

Wymagania:

????????minimum średnie wykształcenie,

????????zaangażowanie i odpowiedzialność,

????????wysoka kultura osobista oraz miłe usposobienie,

????????dyspozycyjność,

????????umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami,

????????aktualna książeczka sanepidowska.

Obowiązki:

????????obsługa recepcji,

????????bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa klienta,

????????prowadzenie dokumentacji sprzedaży oraz bazy danych klientów,

????????dbanie o porządek na stanowisku pracy,

????????sprzedaż suplementów i odżywek.

Praca od lipca przyuczenie jeszcze w czerwcu????????????????

Jeżeli szukasz dodatkowego dochodu, elastycznych godzin pracy, a Twoja pasją jest sport, napisz do nas i prześlij CV ????????????????

???? info@4-active.pl

Czekamy na Ciebie❗️

Galeria zdjęć